حریم خصوصی

کاربر گرامی، مقدم شما را به سایت سیکلت کالا گرامی می‌داریم و بدینوسیله اعلام می‌نماییم که تمام سعی خود را خواهیم کرد تا بستر امنی را برای خریدی آسان فراهم کنیم و طبیعی است که ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و واردکنندگان باعث منتفع شدن بیشتر شما خواهد شد.

در همین راستا، باتوجه به این‌که شرکت «چترا محرک» طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران کلیه مجوزهای لازم را اخذ کرده و بر اساس آن فعالیت می‌کند. ازاین‌رو، بر حسب قانون و وظیفه، مواردی را در قالب قوانین و مقررات وضع کرده است تا کلیه کاربران با آرامش به خرید و فروش خود بپردازند. حال در ادامه قوانین حریم خصوصی سیکلت کالا را به استحضار می‌رساند:

  1. سیکلت‌کالا طبق قانون وظیفه خود می‌داند تا از اطلاعات شخصی کاربران خود صیانت کند.
  2. کاربر مسئولیت دارد تا از اطلاعات حساب کاربری خود از جمله اطلاعات ورود به سایت محافظت کرده و آن را در اختیار کسی قرار ندهد.
  3. در صورتی‌که کاربر تمایل به دریافت اخبار و رویدادهای سیکلت‌کالا دارد می‌تواند به عضویت خبرنامه دربیاید و در صورت عدم تمایل می‌تواند آن‌را لغو کند.
  4. در صورت هرگونه تغییر در مشخصات کاربر، وی تعهد می‌نماید که سریعا تغییرات را در سیکلت‌کالا لحاظ کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل، کاربر شخصا مسئول آن خواهد بود.
  5. کلیه حقوق قانونی برای سایت سیکلت‌کالا محفوظ است و در صورت هرگونه سوءاستفاده احتمالی از (نام سیکلت کالا، لوگو، ترکیب رنگ، طراحی ظاهری و موارد دیگر) مسئولیت قانونی آن مستقیم متوجه فرد خاطی خواهد بود.
  6. با توجه به این‌که سیکلت کالا به‌صورت قانونی فعالیت می‌کند، در نتیجه باید کلیه اطلاعات کاربران را حفظ کرده و ذخیره داشته باشد، تا بتوانیم خدمات بهتری را در بلندمدت ارائه کنیم و یا در صورت نیاز و حل مشکلات احتمالی به آن اطلاعات رجوع کنیم. همچنین این اطلاعات از طرف سیکلت کالا کاملا محفوظ خواهند ماند. اما، در صورتی که مراجع ذیصلاح قانونی اطلاعاتی درباره کاربر درخواست کنند، برحسب حکم قانون به آن‌ها اعلام خواهد شد.
  7. هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت و اعتبار سیکلت کالا شود تخلف بوده و اقدامات قانونی علیه وی انجام خواهد شد.
  8. کاربر با ثبت‌نام در سایت کلیه قوانین و مقررات سیکلت‌کالا را می‌پذیرد و هرگونه حق اعتراض و ادعا را درباره شرایط و ضوابط آن از خود سلب می‌نماید.
  9. هرگونه سوءاستفاده، تهدید، توهین و حرکات مجرمانه که در بستر این سایت حادث شود، سندی جهت پیگیری قانونی برای کاربران و سیکلت کالا خواهد بود.
  10. کلیه نقدها،پیشنهادات، شکایات، نظرات و… که کاربران برای سیکلت کالا ارسال می‌کنند، طبق قوانین مندرج در این قسمت منتشر خواهد شد و سیکلت کالا برای ویرایش پیام‌ها و همچنین نسبت به انتشار و یا عدم انتشار آن مخیر است.