نشریه صنعت موتورسیکلت نوبت تیر 1400 منتشر شد

مجله صنعت موتورسیکلت در شماره جدید خود علاوه‌بر موضوعات متنوع به تحلیل اهمیت تدوین استراتژی برای این صنعت و همچنین به بررسی وضعیت اسقاط وسایل‌نقلیه در ایران پرداخته است.

ادامه مطلب

هلند برای فروش موتورسیکلت‌های دست دوم و جلوگیری از کلاهبرداری راهکار جدیدی ارائه کرد

به گزارش سیکلت کالا، در هلند، در طول کار تعمیر و نگهداری، کیلومتر شمار خودروها ثبت و ذخیره می‌شود. در ابتدا این فقط برای اتومبیل‌ها صدق می‌کرد، اما اکنون برای موتورسیکلت‌ها نیز انجام می‌شود. این امر برای جلوگیری از دستکاری کیلومتر شمار در هنگام فروش است.

ادامه مطلب

ماهنامه صنعت موتورسیکلت منتشر شد

ماهنامه صنعت موتورسیکلت در شماره جدید خود به بررسی و تحلیل گذشته، حال و آینده این صنعت پرداخته است.

ادامه مطلب

فصلنامه «صنعت موتورسیکلت» ماهنامه شد

مدیر مسئول صنعت موتورسیکلت: نشریات و رسانه‌های اختصاصی در سطح دنیا از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و یکی از معیارهای سنجش سطح علمی و فرهنگی صنوف مختلف در کشورها است.

ادامه مطلب

معرفی محصول جدید بنللی

در حالی که بنلی به خاطر موتورسيكلت هاى استخوانى و بزرگ در بازارهای آمریكا و اروپا مشهور است، حال مى خواهد با راه اندازی R18i در آسيا نام خود را تثبيت كند.

ادامه مطلب

بررسی و تحلیل صنعت موتورسیکلت ایران در سال 1399

نژادیان: مَرکَب نیاز چهارم افراد جامعه است. نیاز اول انسان هوا، غذا و آب…، دوم پوشاک و سوم مَسکن است. ازاین‌رو، نیاز است تولیدکنندگان موتورسیکلت با درنظر گرفتن وضعیت سخت اقتصادی جامعه امروز، نوع بازاریابی و فروش خود را تغییر دهند.

ادامه مطلب

رقیب جدید کاواساکی و کی‌تی‌ام/ بنللی ۳۰۲R جدید با قلبی تپنده در انتظار بنللی سواران

در قلب بنلی 302R جدید یک موتور تجدید نظر شده 302 سی‌سی موازی است که 34 اسب بخار قدرت دارد.

ادامه مطلب

مقایسه و بررسی بنللی و بلنتا، دو محصول دو سیلندر در ایران

در سال 1399 بازار موتورسیکلت شاهد ورود یک غول چینی دیگر به ایران بود که پیش‌بینی می‌شود خیلی سریع مورد استقبال قرار گیرد.

ادامه مطلب

تولید و خریدار موتورسیکلت‌هاى کار همچنان وجود دارد

نژاديان: اين كه عده اى مى گويند به دنبال جايگزينى موتورسيكلت هاى كار هستيم، فعلا در عمل انجام شدنى نيست. زيرا، با وضعيت تورم و بيكارى در ايران كه موتورسيكلت كار براى كسب درآمد بعضى از خانواده ها لازم است، در نتيجه بيان چنين مطالبى فقط يك شعار است.

ادامه مطلب

سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری BRP کانادا برای ساخت محصولات برقی

شرکت بی‌آرپی مستقر در کبک کانادا قصد دارد تا کل محصولات خط تولید خود را از جمله (جت اسکی، کارتینگ، موتورسیکلت و غیره) را برقی کند.

ادامه مطلب